

4 080 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 940 см |
| Висота полиці | 750 мм |
| Глибина полиці | 300 мм |
| Довжина | 770 см |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність висувних ящиків | Да |
| Наявність — дворок | Немає |
| Полиці | пластик |
| Ширина | 440 см |
| Ширина (довжина) полиці | 665 мм |