-13%







598 ₴
518 ₴
Коллекционная автомодель машинка болид - Aston Martin AMR23 (2023) (1:43) 18-38090
Автомодель ASTON MARTIN AMR23 Bburago стане відмінним подарунком як для маленького автолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому.
Ігрова цінність моделі в тому, що вона має високий рівень деталізації, що забезпечує максимальну схожість з оригіналом.
Автомодель ASTON MARTIN AMR23 Bburago має:
Моделі автомобілів Bburago допоможуть розвинути у дитини:
Масштаб - 1:43.
В асортименті 2 боліди, одним керував Фернандо Алонсо під номером 14, і болід Ленс Стролл під номером 18.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bburago |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 41 г |
| Высота | 27 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 130 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гоночный автомобиль |
| Ширина | 50 мм |