-15%







3 580 ₴
3 040 ₴
Кожна маленька матуся мріє про стильний та сучасний транспорт для своєї ляльки— саме тому Smoby пропонує універсальну коляску Maxi-Cosi "3 в 1. Айворі ", яка виглядає майже як справжня! Створена за ліцензією всесвітньо відомого бренду Maxi-Cosi, вона поєднує у собі сучасний дизайн, зручність і функціональність для ідеальної гри.
Ця трансформуюча модель дарує одразу три варіанти гри:
Коляска з люлькою — для спокійних прогулянок і сну улюбленої ляльки.
Люлька-переноска — зручна для транспортування завдяки знімній конструкції та ергономічній ручці.
Прогулянкова коляска — коли "іграшковий малюк" підросте й готовий оглядати світ сидячи.
Люлька оснащена регульованим капюшоном, що легко піднімається й опускається, а ремені безпеки на сидінні дозволяють надійно зафіксувати ляльку під час прогулянок. Візочок доповнений міцним металевим шасі, ергономічною ручкою та безшумними EVA-колесами, що гарантують плавність і комфорт під час керування. Передні колеса обертаються на 360°, забезпечуючи чудову маневровість.
У нижній частині коляски розташовано кошик для речей, де можна зручно зберігати всі аксесуари для ляльки. Візочок підходить для ляльок або пупсиків заввишки до 42 см (лялька в комплект не входить).

Характеристики:
Вік: від 3 років.
Розмір: 38,5 х 64 х 54,5 см.
Виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SMOBY |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Бежевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 385 мм |