
256 ₴
Машинка автомодель TechnoDrive - BMW X5 M (белый) 250411
Машинки TechnoDrive - це нові колекційні серії для справжніх любителів авто!
Автомодель - BMW X5 M - елегантний спосіб подарувати радість знайомства з транспортом. З такою машинкою можна створити безліч варіантів гри, а ще поповнити свою колекцію! Ця автомодель створена, щоб сподобатися як малюкам, так і дорослим!
Особливості:
З такою машинкою будь-яка гра перетвориться на автопригоду!
Збирайте всі моделі TechnoDrive та створіть свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TECHNODRIVE |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 40 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 110 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Легковой автомобиль |
| Тип механизма | Инерционная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 50 мм |