




4 149 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Кількість місць | 4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стіл |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага столу | 6 кг |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Трансформація столу в мольберт | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Магнітна абетка | Ні |
| Магнітна дошка | Ні |
| Табуретка | 4 шт. |
| Шафа-пенал | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | пластик |
| Стільниця | пластик |
| Фасади | пластик |