






5 849 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Блокування механізму хитання | Так |
| Коліщата | Так |
| Комплектація матрацом | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип ліжечка | Ліжечко-манеж |
| Тип механізму хитання | без механізму |
| Рівні регулювання висоти ложі | 6 |
| Рівні регулювання передньої стінки | 1 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Комплектація | |
| Балдахін | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Захисна профіль-накладка на верхній частині боковин | Так |
| Комод | 1 шт. |
| Пеленальний столик | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага ліжечка | 9.3 кг |
| Висота з урахуванням боковин | 83 см |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 55 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота у верхньому положенні | 53 см |
| Висота в нижньому положенні | 40 см |
| Довжина спального місця | 90 см |
| Ширина спального місця | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Знімна передня стінка | Так |