









2 900 ₴
Кожна маленька мама мріє про стильний і сучасний транспорт для своєї ляльки.
З коляскою 3 в 1 від французької компанії Smoby виготовленою за ліцензією всесвітньо відомої марки Quinny, здійснити цю мрію легко.
Це універсальна коляска з ультрасучасним дизайном, максимально наближена до справжньої.
Трансформується в 3 різні варіанти: коляска з колискою, коляска для прогулянок та колиска-переноска.
Уклади свого іграшкового малюка спати в коляску з люлькою і вирушай на прогулянку.
Люлька має регульований капюшон, який опускається й підіймається.
Колиска знімна, тому її легко транспортувати в руках, як переноску, завдяки зручній ручці.
З нею ти можеш взяти малюка із собою куди завгодно.
А коли твоє маля підросте, заміни коляску з колискою на коляску для прогулянок, і продовж свою подорож.
Коляска дасть змогу катати ляльку сидячи, а безпеці прогулянці додадуть ремені для фіксації ляльки.
Тканинне покриття виготовлене з якісної тканини світло-рожевого кольору.
Надійне металеве шасі з ергономічною ручкою забезпечує зручність та міцність.
М'які, безшумні колеса виготовлені з матеріалу EVA стійкі проти зношування.
А здатність передніх коліс повертатися на 360° забезпечить комфортне пересування та маневровість.
Незалежно від того, який варіант коляски у використанні, завжди залишається незмінним зручний кошик для речей.
У коляску маленька мама може покласти ляльку заввишки до 42 см (лялька до комплекту не входить).
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SMOBY |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Вага | 3000 г |
| Висота | 640 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 385 мм |