








2 749 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | стіл-мольберт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага столу | 7 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Трансформація столу в мольберт | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 490 мм |
| Глибина стільниці | 490 мм |
| Довжина стільниці | 790 мм |
| Комплектація | |
| Крісло | 1 шт. |
| Магнітна абетка | Ні |
| Магнітна дошка | Ні |
| Навісні полиці | Так |
| Шафа-пенал | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | пластик |
| Стільниця | пластик |