








3 449 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота полиці | 550 мм |
| Глибина полиці | 420 мм |
| Кількість висувних ящиків | 10 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Да |
| Наявність — дворок | Немає |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
| Ширина (довжина) полиці | 730 мм |