

1 049 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 510 см |
| Глибина полиці | 365 мм |
| Довжина | 535 см |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Наявність висувних ящиків | Да |
| Наявність — дворок | Немає |
| Полиці | пластик |
| Ширина | 285 см |
| Ширина (довжина) полиці | 715 мм |