









499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри табуретки | |
| Висота табуретки | 520 мм |
| Глибина табуретки | 340 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Висота сидіння стільчика | 280 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 520 мм |
| Ширина стільчика | 380 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Спинка | пластик |