




3 299 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Наявність дверцят | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота полиці | 760 мм |
| Глибина полиці | 350 мм |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
| Стать | Унісекс |
| Полиці | пластик |
| Ширина (довжина) полиці | 760 мм |