

1 749 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 640 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 310 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний |
| Ширина | 610 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина полиці | 365 мм |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
| Стать | Унісекс |
| Полиці | пластик |
| Ширина (довжина) полиці | 715 мм |