






3 049 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 7.5 кг |
| Вид столу за своїм призначенням | стіл-мольберт |
| Висота | 490 см |
| Висота від підлоги | 490 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Глибина стільниці | 490 мм |
| Довжина | 790 см |
| Довжина стільниці | 790 мм |
| Крісло | 1 шт. |
| Магнітна абетка | Немає |
| Магнітна дошка | Немає |
| Навісні полиці | Да |
| Опори | пластик |
| Підсвітка | Немає |
| Трансформація столу в мольберт | Немає |
| Шафа-пенал | Да |