





6 860 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Крісло | 6 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столу | 8 кг |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Немає |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Немає |
| Висота | 500 см |
| Висота від підлоги | 500 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина | 1200 см |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Коліщатка | Немає |
| Кількість місць | 6 |
| Магнітна абетка | Немає |
| Магнітна дошка | Немає |
| Опори | пластик |
| Стільниця | пластик |
| Тип | Стіл |
| Трансформація столу в мольберт | Немає |
| Колір | Жовтий |
| Шафа-пенал | Немає |