









4 249 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри табуретки | |
| Глибина табуретки | 600 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічна вставка для поділу ніг | Да |
| Вага стільчика | 7 кг |
| Тип аксесуара | Вкладка, Поднос, Ремені безпеки |
| Можливість використання як автомобільного крісла | Немає |
| Можливість регулювання положення столика | Немає |
| Висота з урахуванням спинки | 790 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 520 мм |
| Запасний чохол | Немає |
| Кишені для аксесуарів | Немає |
| Комплектація столиком-підносом | Да |
| Кошик для речей | Немає |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Механізм гойдання | Немає |
| Наявність ременів безпеки | Да |
| Підніжка | Да |
| Стать | Унісекс |
| Полиця для приладдя | Немає |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Знімна накладка на сидіння для немовлят | Немає |
| Знімний столик-піднос | Да |
| Поглиблення для посуду в стільниці | Да |
| Електронний музичний блок | Немає |