










896 ₴
Колекційна фігурка сюрприз Рор Тор Rolife серії Suri - Місто Лінфен Поп Топ SJXX
Поринь у захопливу красу Японії з колекційними фігурками серії «Suri» - МІСТО ЛІНФЕН! Вони стануть чудовим подарунком, або ж неймовірною окрасою інтер’єру. У деяких фігурок є напівпрозорі елементи, або такі, що знімаються. Збирай усю колекцію з 9 фігурок, щоб познайомитись з унікальним дизайном кожної та створити свою чарівну колекцію!
У комплект входить:
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендовано для осіб від 15 років і старше. 8 років – з дозволу дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | аніме |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |