-20%





1 998 ₴
1 598 ₴
Авто-конструктор Bburago - машинка Болід McLaren MCL38 (1:24) (#4) 18-28511
Авто-конструктор MCLAREN MCL38 Bburago стане відмінним подарунком для шанувальників автомобілів світового автопрому.
Болід MCL38 був створений для участі в чемпіонаті світу Формули-1 2024 року, в якому він виграв чемпіонат світу серед конструкторів. Болідом керували Ландо Норріс під номером 4 та Оскар Піастрі під номером 81. Обидва здобули свої перші перемоги в Гран-прі на MCL38.
Конструктор надає можливість самостійно зібрати масштабовану модель автомобіля. Для цього можуть знадобитися викрутка, пінцет для зручного від’єднання і захвату елементів. Перед збіркою ознайомтеся з інструкцією.
Особливості авто-конструктора MCLAREN MCL38 Bburago:
У комплект входить:
Модель автомобіля Bburago допомагає розвинути у дитини:
Масштаб – 1:24.
Колір: чорний з помаранчевим.
Рекомендовано для дітей від 14 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Кількість деталей | 40 шт. |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип конструктора | Автоконструктор |
| Упаковка | |
| Висота паковання | 168 мм |
| Довжина паковання | 229 мм |
| Ширина паковання | 102 мм |