-20%







1 998 ₴
1 598 ₴
Авто-конструктор Bburago - машинка Болід Mercedes-AMG F1 W14 Performance (1:24) (#44) 18-28510
Авто-конструктор MERCEDES-AMG F1 W14 PERFORMANCE Bburago стане відмінним подарунком для шанувальників автомобілів світового автопрому.
Болід Mercedes-Amg F1 W14 E Performance був створений для участі у чемпіонаті Формула-1 у 2023 році. Ним керував пілот Льюїс Гамільтон під номером 44 та посів 3-тє місце у перегонах.
Конструктор надає можливість самостійно зібрати масштабовану модель автомобіля. Для цього можуть знадобитися викрутка, пінцет для зручного від’єднання і захвату елементів. Перед збіркою ознайомтеся з інструкцією.
Особливості авто-конструктора MERCEDES-AMG F1 W14 PERFORMANCE Bburago:
У комплект входить:
Модель автомобіля Bburago допомагає розвинути у дитини:
Масштаб – 1:24.
Колір: чорний.
Рекомендовано для дітей від 14 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип конструктора | Автоконструктор |
| Кількість деталей | 38 шт. |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Упаковка | |
| Ширина паковання | 102 мм |
| Довжина паковання | 229 мм |
| Висота паковання | 168 мм |