-38%






796 ₴
496 ₴
Колекційна Механічна іграшка-сюрприз Pop Top Hello Kitty - Милий сигнал 24MDL-002

Пориньте у чарівний світ Hello Kitty з серією ліцензійних іграшок від Sanrio! Кожна іграшка розповідає свою історію з життя Hello Kitty – від прогулянок під дощем до подорожей і святкових сюрпризів. Який з цих моментів стане Вашим улюбленим?
До набору входить:
Рекомендовано для дітей віком від 15 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Вікова група | Від 14 років |
| Персонажі | Hello Kitty |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |