-13%







598 ₴
518 ₴
Колекційна автомодель машинка болід - Ferrari Racing - SF-24 (1:43) 18-36844
Автомодель з фігуркою Ferrari Racing - SF-24 Bburago стане відмінним подарунком як для маленького автолюбителя, так і дорослого шанувальника автомобілів світового автопрому.
Болід Ferrari SF-24 (також відомий як Project 676) створений для участі у чемпіонаті Формула-1 2024 року. Пілотами стали Шарль Леклер і Карлос Сайнс молодший. На Гран-прі Австралії Сайнс здобув першу перемогу в сезоні за кермом SF-24. На Гран-прі Монако Леклер здобув перший поул для SF-24, перервавши серію поулів Макса Ферстаппена.
В асортименті представлено 2 варіанти автомоделей, якими керували пілоти Шарль Леклер під номером 16 і Карлос Сайнс під номером 55.
Модель автомобіля Bburago допомагає розвинути:
Масштаб – 1:43.
Колір: червоний.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 41 г |
| Висота | 27 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Ширина | 50 мм |