-15%








1 630 ₴
1 385 ₴
Ліжечко колиска для ляльки Smoby Toys Baby Nurse Бебi Ньорс Терракотова пудра з мобілем 220372
Тепер маленьким матусям буде легко вкласти спати свого малюка, маючи колиску "Бебi Ньорс. Терракотова пудра". Колиска виготовлена з високоякісного матеріалу та має сучасний дизайн. Легко складається та не займає багато місця. Максимальна висота ляльки, яка зручно розміститься у колисці, 32 см (лялька не входить до комплекту). Іграшковий малюк швидко засне завдяки додатковій функції колиски, гойдатися зі сторони в сторону. Колиска доповнена мобілем, який може крутитися по колу. Довжина спального місця 38,5 см. Цей виріб містить 63% перероблених матеріалів. Дівчата будуть у захваті отримати особисту колиску для своєї ляльки!

Характеристики:
- Колиска "Бебi Ньорс. Терракотова пудра" з мобілем
- колиска, яка може гойдатись зі сторони в сторону;
- легко складається;
- доповнена мобілем, який крутиться по колу;
- довжина спального місця 38,5 см;
- підходить для пупсів до 32 см (не входить до комплекту);
- має сучасний деталізований дизайн;
- колиска містить 63% перероблених матеріалів.
Розміри виробу (ДхШхВ): 28 × 47 × 59 см.
Вік від 18 місяців.
Виготовнено у Франції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SMOBY |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 280 мм |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |