


256 ₴
Машинка автомодель TechnoDrive - Volvo XC40 (червоний, чорний) 250401
Машинки TechnoDrive - це нові колекційні серії для справжніх любителів авто!
Автомодель - VOLVO XC40 - елегантний спосіб подарувати радість знайомства з транспортом. З такою машинкою можна створити безліч варіантів гри, а ще поповнити свою колекцію! Ця автомодель створена, щоб сподобатися як малюкам, так і дорослим!
Особливості:
З такою машинкою будь-яка гра перетвориться на автопригоду!
Збирайте всі моделі TechnoDrive та створіть свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 40 мм |