-38%





796 ₴
496 ₴
Лялька Kookyloos Fairytale Mix & Match Heart 3 in 1 - Серденько 3 в 1 принцеса, русалка, фея PKLSP106IN220
Зустрічайте дивовижну серію «Faitytale» бренду Kookyloos! Це ігрові набори з яскравими, стильними та неймовірно емоційними лялечками! Нові вбрання, нові обличчя та нові зачіски. Пориньте у світ казкової моди!
Знайомтеся із Серденьком! Ця мила крихітка обожнює образи в ніжному рожевому стилі. Її вбрання прикрашені милими елементами у формі сердечок, що додають образу особливого шарму.
Особливості:
У комплект входить:
Гра з такою лялькою допоможе дитині розвинути емоційне сприйняття, уяву та вміння грати.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 26 мм |
| Довжина упаковки | 24 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 14 мм |