-13%









796 ₴
696 ₴
Колекційна фігурка POP TOP Lucky Emma - Річка Часу Поп Топ MJ-000049

Знайомтеся з Lucky Emma – чарівними ельфами, які народжуються з магічного дерева, що черпає силу з сяйва людських мрій. Ці маленькі створіння, що нагадують данґо або квіти, є втіленням позитивної енергії. Вони надзвичайно допитливі та сміливі: обожнюють приймати форми усього, що бачать, досліджувати світ людей, ласувати смаколиками та знаходити нових друзів. Кожен ельф Lucky Emma – це маленький талісман, що має суперздібності: вони приносять удачу та дарують відчуття гармонії.
Завітай у позачасовий світ могутніх цивілізацій з колекційними фігурками серії «Загадковий ліс» - РІЧКА ЧАСУ! Вони стануть чудовим подарунком, або ж неймовірною окрасою інтер’єру. У деяких фігурок є золотисте покриття, або напівпрозорі елементи. Збирай усю колекцію з 10 фігурок, щоб познайомитись з унікальним дизайном кожної та створити свою чарівну колекцію!
У комплект входить:
Розмір і колір іграшок може відрізнятися від зображення, оскільки кожен персонаж унікальний.
Рекомендовано для осіб від 15 років і старше. 8 років – з дозволу дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Вікова група | Від 14 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |