








1 099 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічна вставка для поділу ніг | Да |
| Вага стільчика | 2.5 кг |
| Тип аксесуара | Поднос, Ремені безпеки |
| Можливість використання як автомобільного крісла | Немає |
| Можливість регулювання положення столика | Да |
| Висота з урахуванням спинки | 880 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 680 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 640 мм |
| Запасний чохол | Немає |
| Кишені для аксесуарів | Немає |
| Комплектація столиком-підносом | Да |
| Кошик для речей | Немає |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Механізм гойдання | Немає |
| Наявність ременів безпеки | Да |
| Підніжка | Да |
| Полиця для приладдя | Да |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Немає |
| Стан | Нове |
| Знімна накладка на сидіння для немовлят | Немає |
| Знімний столик-піднос | Да |
| Тип | Класичний стільчик |
| Поглиблення для посуду в стільниці | Да |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 540 см |
| Електронний музичний блок | Немає |