-11%1 795 ₴
1 595 ₴
Дитяча машинка Автокран Scania - Автомодель серії Mid Truck TechnoDrive 40 см (світло, звук) 3006KS
Машинки TechnoDrive – це нові колекційні серії для справжніх шанувальників авто!
Автомодель серії 'Mid Truck' – АВТОКРАН SCANIA відкриває захопливий світ міської техніки. Ці ігрові моделі створені, щоб сподобатися як малюкам, так і дорослим!
У наборі:
Збирайте всі моделі TechnoDrive і створюйте свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 1150 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |