-10%1 355 ₴
1 215 ₴
Ігровий набір TechnoDrive cамоскид Scania і екскаватор серії 2 in 1 Truck (світло, звук) 8001KS
Машинки TechnoDrive – це нові колекційні серії для справжніх шанувальників авто!
Ігровий набір серії "2 in 1 Truck" – САМОСКИД SCANIA І ЕКСКАВАТОР відкриває захопливий світ міської техніки. Ці ігрові моделі створені, щоб сподобатися як малюкам, так і дорослим!
У наборі:
Збирайте всі моделі TechnoDrive і створюйте свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 646 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |