-11%
1 795 ₴
1 595 ₴
Ігровий набір TechnoDrive евакуатор Scania з машиною поліції серії Mid Truck (світло, звук) 3004KS
Машинки TechnoDrive – це нові колекційні серії для справжніх шанувальників авто!
Ігровий набір серії 'Mid Truck' – ЕВАКУАТОР SCANIA З МАШИНОЮ ПОЛІЦІЇ відкриває захопливий світ міської техніки. Ці ігрові моделі створені, щоб сподобатися як малюкам, так і дорослим!
У наборі:
Збирайте всі моделі TechnoDrive і створюйте свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 1007 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |