-19%








2 695 ₴
2 195 ₴
Набір дитячих машинок TechnoDrive серії Super Big Truck - Автокран Scania з екскаватором 48 см (світло, звук) 5004KS
Машинки TechnoDrive – це нові колекційні серії для справжніх шанувальників авто!
Автомодель серії 'Super Big Truck' – АВТОКРАН SCANIA З ЕКСКАВАТОРОМ відкриває захопливий світ міської техніки. Ці ігрові моделі створені, щоб сподобатися як малюкам, так і дорослим!
У наборі:
Збирайте всі моделі TechnoDrive і створюйте свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 186 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 1007 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |