-14%




1 155 ₴
995 ₴
Дитяча машинка TechnoDrive Автоцистерна Scania автомодель серії Large Truck 42 см (світло, звук) 6418KS
Машинки TechnoDrive – це нові колекційні серії для справжніх шанувальників авто!
Автомодель серії 'Large Truck' – АВТОЦИСТЕРНА SCANIA відкриває захопливий світ міської техніки. Ці ігрові моделі створені, щоб сподобатися як малюкам, так і дорослим!
У наборі:
Збирайте всі моделі TechnoDrive і створюйте свою драйвову колекцію!
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TECHNODRIVE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 528 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |